Čistenie a odmasťovanie / Spreje / Solmax®

solmax®

SOLMAX® je veľmi účinný čistiaci a odmasťovací prostriedok, ktorý vďaka mimoriadnemu tlaku a bodovému prúdu výborne preniká do zle prístupných miest a dobre sa aplikuje aj na vzdialené povrchy. Používa sa vo všetkých oblastiach priemyslu, výroby a autoopravárenstve. Veľmi dobre čistí a rýchlo vysychá.

 

POUŽITIE

SOLMAX® je veľmi účinný čistiaci prostriedok, ktorý sa používa čistenie a odmasťovanie silne znečistených povrchov. Je určený na čistenie strojných dielov a zariadení. Odstraňuje zvyšky lepidiel, mazacích prostriedkov a olejov. Je vhodný pre prípravu povrchu predlepením a tmelením. Odstraňuje znečistenia od oleja a špiny na kovoch, skle, keramike, textíliách a mnohých umelých hmotách.Odstraňuje mazľavú a tuhú špinu, staré skarbonizované mazivá, silikónová mazivá, sadze a prach. Čistí ložiská, listové pružiny, brzdové pásy, radiacu mechaniku, olejové pumpy, dynama, štartéry, karburátory, vstrekovacie čerpadlá, elektrické súčiastky atď. SOLMAX® je bezpečný pre väčšinu plastových materiálov. Pozor dávajte u niektorých druhov plexiskla, nekvalitných farieb apod.

 

Výhody

• mimoriadny tlak

• výborný pri čistení zle prístupných miest

• jednoduché použitie

• veľmi účinný

• šetrí čas a rýchlo vysychá

NÁVOD NA POUŽITIE

Pred použitím dózu pretrepať. Nanášať zo vzdialenosti cca 20 - 30 cm. Pri väčšom znečistení nechať pôsobiť dlhšiu dobu alebo, ak je to možné, hrubú nečistotu mechanicky odstrániť. Postup možno opakovať niekoľkokrát.

 

UPOZORNENIE

Ak si nie ste istí prípadným poškodením čisteného povrchu, vyskúšajte najprv výrobok na skrytom mieste.

 

TECHNICKÉ DÁTA

Teplota varu: 41°C

Zápalná teplota: 200°C

Hustota (20°C): 0,719 g/cm3

 

OBSAH

750 ml sprej

 

SKLADOVÉ ČÍSLO

201 330

Kontaktné informácie

NOVATO SK, spol. s r.o., Dr. G. Schaefflera 4,

909 01 Skalica

 

tel.:  (034) 664 76 97, fax.: (034) 664 76 97

mobil.: 0908 707 529

 

e-mail: novato@novato.sk

2020 © Novato SK s.r.o. All rights reserved.