služby

ČISTENIE CHLADIACICH A VYKUROVACÍCH SYSTÉMOV

Spoločnosť NOVATO SK spol. s r.o. má unikátny postup pre čistenie a preplachovanie chladiacich vykurovacích okruhov a zariadenie, veľmi kvalitnú chémiu, dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti vyškolený tím spolupracovníkov.

Kvalitné čistenie týchto zariadení prináša zákazníkom významnú finančnú úsporu, zabraňuje veľkým tepelným stratám, preťažovaniu agregátov a zaisťuje optimálny chod zariadenia.

APLIKÁCIA ULTRAZVUKOVÝCH ZARIADENÍ

Spoločnosť NOVATO SK sa dlhodobo angažuje návrhom a realizáciou ultrazvukových zariadení pre priemyselnú prax v oblasti čistenia a odmasťovania.

 

Počas niekoľkých posledných rokov sme dodali a nainštalovali celú radu ultrazvukových zariadení, vrátane špeciálnych dodávok chemikálií,

ktoré riešia jedinečné a špecifické problémy našich zákazníkov. Ultrazvukové čistenie je veľmi rýchla, moderná a efektívna technológia na

odstraňovanie nečistôt z tvarovo-zložitých a robustných povrchov. Zároveň je to najefektívnejší spôsob čistenia a odmasťovania.

 

Ultrazvuková čistička sa skladá z nádoby z nehrdzavejúcej ocele so špeciálnou čistiacou tekutinou, ultrazvukovým generátorom a nezávislým ohrievačom. Zahrievanie čistiacej kvapaliny zvyšuje jej účinnosť a ultrazvukový generátor generuje v kvapaline účinok kavitácie na uvoľnenie nečistôt z povrchu.

 

Spoločne so špeciálnou chémiou je možné ľahko čistiť nástroje, formy, optiku, trysky, filtre, elektrické komponenty, ložiská atď. Ultrazvukové čistenie nespôsobuje mechanické poškodenie čistených dielov, takže je možné ich použiť na čistenie jemných častí a tvarových častí. Sú dokonale vyčistené v priebehu niekoľkých sekúnd až minút.

REPASÁCIA AKUMULÁTOROVÝCH BATERIÍ

Každý akumulátor prirodzene starne a má svoju obmedzenú životnosť. Jeho kapacita klesá najmä s počtom dobíjacích cyklov, a v súvislosti s tzv. pamäťovým efektom vybitia. Čím dlhšie je akumulátor využívaný, tým viac času je treba na dobitie, a skracuje sa čas skutočnej práce. Pri repasácii dochádza k osadeniu akumulátora novšími a modernejšími článkami, čo vo väčšine prípadov znamená zvýšenie pôvodnej kapacity.

PREDAJ NÁRADIA

V snahe poskytovať čo najkvalitnejšie a maximálne služby našim zákazníkom, bol zahájený predaj drobného náradia. Zákazníci si môžu vybrať profesionálne náradie z kompletných výrobných programov rôznych spoločností. Vo veľa prípadoch sa snažíme našim zákazníkom vytvoriť 100% servis a sprostredkovať individuálne dodávky rôzneho sortimentu tovaru podľa ich požiadaviek.

Kontaktné informácie

NOVATO SK, spol. s r.o., Dr. G. Schaefflera 4,

909 01 Skalica

 

tel.:  (034) 664 76 97, fax.: (034) 664 76 97

mobil.: 0908 707 529

 

e-mail: novato@novato.sk

2020 © Novato SK s.r.o. All rights reserved.