Špeciálne produkty / Povoľovanie spojov / Rezojed®

rezojed®

Veľmi účinný aerosolový prostriedok určený k rozpúšťaniu hrdze a k uvoľňovaniu zapečených spojov. Má veľmi dobrú prenikajúcu schopnosť, odstraňuje vŕzganie a škrípanie.

 

CHARAKTERISTIKA

REZOJED® obsahuje vynikajúce kĺzne pôsobiace látky v spojení so zmesou kvalitných rozpúšťadiel. Je silno vodoodpudivý a vďaka svojej vysokej penetračnej schopnosti pôsobí veľmi rýchlo a efektívne.

 

POUŽITIE

REZOJED® sa používa všade tam, kde vzniká problém uvoľniť staré skorodované spoje. Vzhľadom ku svojej vysokej prenikajúcej schopnosti dokáže REZOJED® preniknúť aj do najmenších pórov, otvorov a závitových spojov. Rozpúšťa hrdzu aj na veľmi obtiažne prístupných miestach, uvoľňuje skrutky, matice, čapy a veľmi účinne zabraňuje škrípaniu rôznych kovových dielov. Chráni čisté kovy pred vlhkosťou a koróziu, vďaka vysokej mechanickej odolnosti znižuje aj možnosť opotrebenia.

 

Výhody

• veľmi dobrá prenikajúca schopnosť

• uvoľňuje skrutky, čapy, matice atď.

• vynikajúce kĺzne vlastnosti

• zabraňuje škrípaniu a vŕzganiu

• rozpúšťa hrdzu

NÁVOD NA POUŽITIE

Dózu pred upotrebením riadne pretrepte. Nanášajte zo vzdialenosti 15–20 cm. U zhrdzavených spojov nechajte výrobok pôsobiť dlhšiu dobu a potom súčasti demontujte. V prípade silnejšej korózie alebo oxidácie môžete postup niekoľkokrát opakovať. Nepoškodzuje lak, gumu ani sklo.

 

ZLOŽENIE

Penetračné činidlá, soli molybdénu, grafit, antikorózne prísady, neobsahuje ťažké kovy.

 

SÚVISIACE PRODUKTY

• MOS® PASTA

 

OBSAH / SKLADOVÉ ČÍSLO

400 ml sprej / 200 700

Kontaktné informácie

NOVATO SK, spol. s r.o., Dr. G. Schaefflera 4,

909 01 Skalica

 

tel.:  (034) 664 76 97, fax.: (034) 664 76 97

mobil.: 0908 707 529

 

e-mail: novato@novato.sk

2020 © Novato SK s.r.o. All rights reserved.