Čistenie a odmasťovanie / Spreje / Opticol®

opticol®

Čistiaci prostriedok určený k čisteniu LCD monitorov, okuliarov a optických zariadení.

 

POUŽITIE

OPTICOL® bol špeciálne vyvinutý k čisteniu LCD monitorov a okuliarov. Ďalej sa používa všade tam, kde je treba zaistiť dokonalú čistotu optických zariadení. Využitie nachádza vo všetkých odvetviach priemyslu, služieb, kancelárií a pod. Výborných výsledkov dosiahnete pri čistení rôznych senzorov, snímačov a čidiel, optiky priemyslových kamier, diagnostických, geodetických, snímkach a meracích zariadení, scannerov, kopírovacích a premietacích zariadení, dotykových ovládacích monitorov, obrazoviek navigácií apod. Ďalej môžete OPTICOL® využívať pri čistení ochranných pomôcok ako sú ochranné okuliare, štíty a pod. Možno použiť i na zariadeniach s antireflexnou úpravou a s ochrannými filtrami (napr. UV apod.).

 

Výhody

• ľahká aplikácia

• veľmi účinný

• nepoškodzuje plasty

• antistatický účinok

NÁVOD NA POUŽITIE

OPTICOL® aplikujte mechanickým rozprašovačom na čistený povrch. Potom ho ľahko zotrite papierovou vreckovkou, flanelovou handričkou alebo najlepšie špeciálnou OPTICOL® UTIERKOU. Pri čistení LCD monitorov a podobných zariadení postupujte zvlášť opatrne. Neprimeraným tlakom by mohlo prísť k mechanickému poškodeniu povrchu.

UPOZORNENIE: OPTICOL® nie je určený pre kontaktné šošovky!

 

UPOZORNENIE

Vyvarujte sa priameho kontaktu s kvapalným plynom, hrozí nebezpečenstvo popálenia dôsledkom zmrazenia. Nikdy nestriekajte proti telu. Dodržujte zásady bezpečnosti práce a ochrany zdravia.

 

TECHNICKÉ DÁTA

Skupenstvo: kvapalina

Farba: zelená

Zápach: vôňa kokosu

Hodnota: pH 6–7

 

SÚVISIACE PRODUKTY

OPTICOL® UTIERKA

 

OBSAH

115 ml mechanický rozprašovač

 

SKLADOVÉ ČÍSLO

256 990

Kontaktné informácie

NOVATO SK, spol. s r.o., Dr. G. Schaefflera 4,

909 01 Skalica

 

tel.:  (034) 664 76 97, fax.: (034) 664 76 97

mobil.: 0908 707 529

 

e-mail: novato@novato.sk

2020 © Novato SK s.r.o. All rights reserved.