Čistenie a odmasťovanie / Spreje / Klimafresh®

klimafresh®

KLIMAFRESH® je hygienický sprej pre čistenie klimatizácií a vetracích okruhov automobilov, dopravných prostriedkov a verejných priestorov s dezinfekčnou prísadou. Odstraňuje zápach, je účinný proti baktériám, hubám a niektorým vírusom. Zanecháva príjemnú vôňu. Objem postačí na vyčistenie 50 m3 priestoru.

 

POUŽITIE

KLIMAFRESH® je určený na čistenie klimatizačných a vetracích okruhov osobných automobilov, autobusov, kamiónov, vlakov, električiek, lietadiel, karavanov, jácht a pod. Spoľahlivo čistí a osviežuje vzduch vo verejných priestoroch, kanceláriách, školách, bankách, reštauráciách, fitnescentrách i obytných budovách. Objem spreje vyčistí až 50 m3 vzduchu. Je účinný proti baktériám, hubám aj niektorým vírusom. Znižuje nebezpečenstvo alergií a infekcií. Rýchlo eliminuje zápach z klimatizačných a vetracích okruhov, ale aj po fajčení či zvieratách. Po aplikácii zanecháva príjemnú vôňu.

 

Výhody

• s dezinfekčnou prísadou

• odstraňuje zápach

• rýchla a jednoduchá aplikácia

• príjemne vonia a osviežuje

NÁVOD NA POUŽITIE

ČISTENIE KLIMATIZÁCIÍ A VETRACÍCH SYSTÉMOV AUTOMOBILOV: Vyčistite interiér vozidla. Otvorte všetky vetracie prieduchy na maximum. Posuňte predné sedadlá aj operadla čo najviac vpred. Dôkladne pretrepte KLIMAFRESH® Naštartujte motor a spustite klimatizáciu s vnútornou cirkuláciou vzduchu na najvyšší výkon. Silno stlačte ventilček spreja tak, aby zacvakol do zarážky. KLIMAFRESH® postavte tryskou hore na podlahu alebo na stredový tunel za predné sedadlá. Automobil opustite a uzavrite. KLIMAFRESH® nechajte pôsobiť min. 15 minút. Pred použitím automobilu otvorte všetky dvere a dôkladne ho vyvetrajte. ČISTENIE KANCELÁRIÍ, VÄČŠÍCH PRIESTOROV: V čistenom priestore sa nesmú zdržiavať osoby ani zvieratá, uzavrite všetky okná a dvere. dôkladne pretrepte KLIMAFRESH®. Ventilček stláčajte zľahka tak, aby nezaklapla jeho západka pre jednorazové vyprázdnenie. KLIMAFRESH® postačí na 50 m3 prechádzajte od najvzdialenejšieho miesta smerom k východu a vo vzdialenosti po cca 3 m striekajte súvislé dávky. Priestor opustite a uzavrite. KLIMAFRESH® nechajte pôsobiť min. 15 minút. Pred sprístupnením priestor dôkladne vyvetrajte.

 

TECHNICKÉ DÁTA

Skupenstvo (pri 20°C): aerosól

Tenzita pár ( pri 20°C ): 4 000 hPa

Hustota (20°C): 0,711 g/cm3

Obsah organických riedidiel: 99,5 %

 

OBSAH

150 ml sprej

 

SKLADOVÉ ČÍSLO

200 660

Kontaktné informácie

NOVATO SK, spol. s r.o., Dr. G. Schaefflera 4,

909 01 Skalica

 

tel.:  (034) 664 76 97, fax.: (034) 664 76 97

mobil.: 0908 707 529

 

e-mail: novato@novato.sk

2020 © Novato SK s.r.o. All rights reserved.